Οι άνθρωποί μας αποτελούν για εμάς το σημαντικότερο παράγοντα της επιτυχίας μας. Μαζί αναπτυσσόμαστε και δημιουργούμε μοναδικές εμπειρίες για τους πελάτες και το προσωπικό μας.
Ψάχνουμε ανθρώπους οργανωτικούς, με εργασιακό ήθος και την ικανότητα να εργάζονται σε ομάδα, με σημαντικό παράγοντα την συνέπεια. Χρειαζόμαστε άτομα που να μπορούν να ταυτιστούν με το όραμα μας για να σχεδιάσουμε έργα υψηλής ποιότητας.
Ψάχνεις εταιρία για να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ή να ολοκληρώσεις την πρακτική σου άσκηση, στείλε μας το βιογραφικό σου στο po@o-kataskevastiki.gr
Το θεμέλιο της εταιρίας μας είναι οι άνθρωποι μας!