Η εταιρείας μας λειτουργεί με επιτυχία στον κλάδο ανάπτυξης ακινήτων εδώ και 24 χρόνια. Αποτελεί τη φυσική εξέλιξη της επαγγελματικής καριέρας του κατασκευαστή Γεώργιου Ορφανίδη, που ξεκίνησε τη δεκαετία του 1990.
Όντας πλέον στην τρίτη δεκαετία αδιάλειπτης παρουσίας στον κλάδο ανάπτυξης, σχεδιασμού και υλοποίησης ακινήτων, η Omikron προσφέρει υψηλής ποιότητας, αποτελεσματικές λύσεις αλλά και ξεκάθαρο όραμα που προκύπτει από τη μακροχρόνια εμπειρία της.
Οι πελάτες μας γνωρίζουν ότι τα έργα που μας αναθέτουν υλοποιούνται στο πλαίσιο του πιο σύγχρονου design και των τελευταίων τεχνολογικών εξελίξεων, πάντα με σεβασμό στο φυσικό περιβάλλον.